Kącik Sponsora ;-)

Jeśli tu zajrzałeś to znaczy, że rozumiesz jakimi prawami rządzi się sport - nawet ten zupełnie krystalicznie czysty , podstawowy - czyli dziecięcy oraz młodzieżowy. Niestety w dzisiejszych czasach nikt nie jest w stanie funkcjonować na przyzwoitym (sportowym) poziomie bez odpowiednich funduszy. Nasz zespół utrzymuje się głównie ze składek zawodniczych oraz pieniędzy desygnowanych przez KP UNIA Racibórz. Niestety nie są to duże środki i nie pozwalają one na rozwój drużyny w takim stopniu , w jakim chcieliby chłopcy , rodzice oraz sztab trenerski.

Więc , jeśli mógłbyś nas wspomóc - w jakimkolwiek stopniu - finansowo, logistycznie,sprzętowo lub inaczej,

będziemy Ci niezmiernie wdzięczni !!!

Ze swojej strony możemy Ci zaproponować wiele korzyści , począwszy od logo na stroju poprzez banery reklamowe na meczach lub naszym boisku ( w przypadku dużego wsparcia także na meczach IV ligowych (docelowo wyższych ligach)) , a skończywszy na tzw. sponsoringu tytularnym , czyli nazwie Twojej firmy w nazwie zespołu. Ponadto do swojej dyspozycji będziesz miał tą cholerną satysfakcję , że pomagasz :) My ręczymy za to , że nie biedą to zmarnowane środki , a o kilku naszych chłopcach usłyszysz jeszcze w trakcie relacji TV z meczów ekstraklasy lub kadry!

Jeśli jesteś w stanie, jeśli masz na uwadze przyszłość naszej młodzieży, jeśli lubisz sport - to prosimy o wsparcie!

kontakt: trener Szymon Kubów 531 685 181

Wiadomości (utwórz nową)